Ubytovanie vo Vysokých Tatrách

Chata vo Vysokých Tatrách - leto Chata vo Vysokých Tatrách - leto

Kde sa chata nachádza

Chata sa nachádza vo Vysokých Tatrách v oblasti Podbanské, neďaleko lokality nazývanej Kokavský most. V blízkosti sa taktiež nachádza turistické stredisko Štrbské pleso (18 km) a známe Múzeum liptovskej dediny v obci Pribylina (5 km). Chata je obklopená smrekovým lesom, ktorý ponúka možnosti nielen na oddych a prechádzky v prírode, ale tiež zber lesných plodov (hríby, čučoriedky, brusnice). Ak sa rozhodnete niekam vydať na výlet - či už na turistiku alebo lyžovačku, určite oceníte blízkosť hlavných turistických stredísk Štrbské pleso alebo Smokovec.

Obývačka s krbom a televíziou Obývačka s krbom a televíziou

Základné informácie

Ubytovanie je vhodné pre 6 osôb, pričom k dispozícii je aj detská postieľka. Celá chata je k dispozícii vždy len jednej skupine osôb, takže nebudete nikým a ničím rušení a budete si môcť dokonale odpočinúť. Pobyty na chate sú možné celoročne, nielen v lete, ale aj v zime. Ubytovanie je vždy možné po 14 hodine, odchod klientov podľa dohody, zvyčajne o 10-tej hodine. Domáce zvieratá nie sú povolené.

Ubytovanie a spálňa 1. Ubytovanie a spálňa 2. Ubytovanie a spálňa 3.

Ubytovanie

V chate sú k dispozícii nasledujúce priestory. Hlavnou časťou je obývacia izba s krbom a televíziou. Krb slúži na kúrenie celej chaty v zime. Obývačka slúži pre oddych a zároveň ako jedáleň. S obývačkou susedí kuchyňa. V kuchyni je k dispozícii elektrický sporák, mikrovlnka a vybavenie, potrebné na prípravu jedla a stolovanie.

Pre návštevníkov sú k dispozícii dve spálne. V prvej spálni, orientovanej na juh, sú štyri lôžka a jedna prístelka. Z tejto miestnosti je krásny výhľad do okolia cez balkónové okno. V druhej spálni, orientovanej na sever, sú tri lôžka - jedna manželská a jedna normálna posteľ. Z tejto spálne je výhľad na Kriváň a kopce Vysokých Tatier.

Kúpeľňa a WC Kuchyňa Kuchyňa

Vonkajšie sedenie

K dispozícii je tiež vonkajšie posedenie, ku ktorému patrí krytý prístrešok pre prípad zlého počasia. Pri ňom je ohnisko, na ktorom si môžete pripraviť nielen guláš, ale aj rôzne špeciality na grile.

Vonkajší prístrešok

Cenník

Cena za noc
Chata pre 6 osôb85 €
Vianoce (21.12.2022 - 28.12.2022, min. 4 noci)90 €
Nový rok (28.12.2022 - 4.1.2023, min. 5 nocí)130 €
  • Cena je za chatu pre 6 osôb
  • Elektrina, posteľné prádlo a záverečné upratovanie sú v cene
  • Miestny poplatok: 0,40 € / osoba / deň
  • Kaucia: 70 €
  • Ak zrušíte rezerváciu viac ako 30 dní pred príchodom, rezerváciu vám vrátime
  • Domáce zvieratá nie sú povolené

Obsadenosť

Rezervácia

Pre rezerváciu nás prosím kontaktujte emailom alebo telefonicky:

+421 904 569 557

info@dovolenkavysoketatry.sk

Rezervácia
Od:
Do:
Počet osôb:
Meno a priezvisko:
Email:
Telefón:
Vaše otázky: